Привітала громаду з успішним впровадженням ініціатив конкурсу «Разом в майбутнє» заступниця начальника управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради Олена Мороз.

Зокрема, ініціативна група Нововодолазького ліцею №3 завдяки участі в обласному конкурсі розвитку територіальних громад облаштувала на базі навчального закладу сучасний скеледром та незабаром запрацює гурток зі скелелазіння.

На території села Федорівка в рамках проєкту «Разом в майбутнє» з’явився мотузковий парк. Спортивно-розважальний комплекс стане чудовим об’єктом для проведення змістовного дозвілля не тільки дітей і молоді, а всієї громади та гостей краю. Крім того, вихованці туристичного клубу «Мандрівник», який функціонує майже п’ятнадцять років та має чисельні нагороди з районних, обласних та всеукраїнських змагань зі краєзнавства, велосипедного туризму, спортивного та лижного орієнтування – матимуть чудову базу для вдосконалення навичок й зі скелелазіння.

Дитяча школа мистецтв, що функціонує у смт Нова Водолага, завдяки участі в обласному конкурсі оновила фонд музичних інструментів. Музичне відділення закладу поповнилося цифровим фортепіано «Yamaha», класичними та електро- гітарами, а також придбано новий баян, акордеон, ударну установку, маршевий барабан, закуплено акустичну систему, мікшерний пульт, підсилювач та радіо мікрофони.

IMG_0066
IMG_0083
IMG_0165
IMG_0215
IMG_0359
IMG_0350
IMG_0282
IMG_0387
IMG_0392
IMG_0441
IMG_0606
IMG_0426
IMG_0527
IMG_0560

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я