Близнюківщина реалізувала перші два мініпроєкти – переможці обласного конкурсу територіальних громад «Разом у майбутнє-2020». 

За час існування конкурсу громадами Близнюківського району було подано до участі 267 мініпроєктів, із яких перемогу отримали 68 на загальну суму 10,8 млн грн. У тому числі, цього року ініціативні групи реалізують п’ять проєктів-переможців, співфінансування з обласного бюджету 990,3 тис грн.

В рамках співробітництва територіальних громад сіл Берестівської та Вишневої сільських рад зроблено капітальний ремонт покрівлі сільського будинку культури та на прилеглій до нього території облаштовано зону відпочинку. Зокрема подвір’я вимощено тротуарною плиткою, в парковій зоні встановлено ліхтарі, лавки для відпочинку, альтанку.

Впровадження проєкту сприятиме розвитку творчих талантів двох сусідніх громад, які є активними учасниками спільних мистецьких заходів. Загальний бюджет виконаних робіт складає 878,120 тис грн, у тому числі кошти обласного бюджету – 439,060 тис грн, Берестівської сільської ради – 351,248 тис грн, Вишневої сільської ради – 43,906 тис грн, кошти конкурсанта – 43,906 тис грн.

Також ініціативна громада Софіївської сільської ради в рамках впровадження проєкту «Разом в майбутнє» виконали заміну освітлювального приладдя по вулицях Миру та Сонячна. Вартість проєкту склала 212,5 тис грн, у тому числі 50% співфінансування з обласного бюджету.

Сертифікати, що засвідчують успішну реалізацію мініпроєктів, активним членам Софіївської та Берестівської громад вручив голова районної ради Володимир Бреус, висловивши їм вдячність за ініціативність, небайдужість, ентузіазм та побажав успіхів в усіх починаннях, спрямованих на подальший розвиток краю.

Довідково: «Разом в майбутнє» – обласний конкурс розвитку територіальних громад, запроваджений у 2009 році за ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.

1
2
3
4
5
6

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я