З метою надання туристам актуальної інформації про заходи, які відбуваються на Харківщині, обласним комунальним закладом «Харківський організаційно-методичний центр туризму» проводиться моніторинг інформації до видання «Туристичні події Харківщини 2021». 

За його результатами, онлайн-примірник вище зазначеної збірки буде анонсовано на електронних ресурсах органів державної влади, Департаменту культури і туризму облдержадміністрації, на туристичному сайті Харківщини, а друковане видання протягом 2021 року буде розповсюджено на профільних туристичних виставках в Україні, під час проведення фестивалів на Харківщині та на базі Харківського обласного туристсько-інформаційного центру і мережі його пунктів.

Як організаторам заходів на Харківщині подати свої пропозиції:

  1. Скачати єдину форму за посиланням  (її можна як скачати, так і редагувати онлайн).
  2. Заповнити форму у текстовому форматі («microsoft word») та надіслати на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
  3. Відібрати цікаві фото, афіші, які відображають туристичний захід, і також надіслати їх в оригінальному форматі (без зжимання) на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
  4. Надсилаючи матеріали, прохання зробити помітку «До єдиного календаря туристичних подій».

За посиланняморганізатори заходів також можуть ознайомитись із додатковою інформацією щодо подання інформації до збірки.

Дедлайн: 06 листопада 2020 р.

Якщо будуть питання чи уточнення, можна проінформувати координаторів проєкту на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або звернутись до його координаторки: Ірини Кондакової, начальник відділу туристсько-інформаційної роботи ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму», +380 (98) 882 55 92.

Довідково. Ініціатива щорічного створення видання «Туристичні події Харківщини» впроваджується ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» за підтримки Харківської обласної ради та Харківської обласної державної адміністрації вже 5-й рік поспіль.

З попереднім виданням «Туристичні події Харківщини 2020» можна ознайомитись за посиланням.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я