Голова постійної комісії з питань бюджету Харківської обласної ради, депутат облради Людмила Немикіна та депутат облради Вісхан Ісламов перебуваючи на Ізюмщині, оглянули мініпроєкти, які за ініціативи громади реалізовано в населених пунктах.

Щороку Ізюмщина бере участь в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», що був запроваджений у 2009 році за ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова. Цьогоріч 5 мініпроєктів громади отримали перемогу на загальну суму майже 1,5 млн грн.

Зокрема, в рамках реалізації мініпроєкту «Запалюючи полум’я надії» виконано ремонтні робіти в приміщенні по вулиці Заводська,35: замінено вікна та вхідні двері на нові енергозберігаючі, оновлено внутрішні мережі водопостачання, водовідведення, електоромережі, а також відремонтовано підлогу, оздоблено стіни приміщення й проведено внутрішній ремонт.

Успішно завершений мініпроєкт дозволив організувати в Ізюмі центр із надання соціальних послуг спрямованих на адаптацію осіб, які не мають житла придатного або призначеного для проживання. Завдяки впровадженню даної ініціативи облаштоване місце тимчасового проживання та ночівлі для безпритульних осіб, в тому числі пункту обігріву для безпечного перебування в осінньо-зимовий період, сприятиме запобіганню бездомності серед вразливих категорій населення.

В рамках другого мініпроєкту для громади Ізюмщини створено Пластовий Вишкільний Центр, який буде сприяти інтелектуальному, моральному, духовному розвитку молоді, реалізації її творчого потенціалу, забезпечувати національно-патріотичне виховання та громадянську освіту молоді. Також вихованці Центру пластового руху зможуть проводити інформаційно-просвітницьку роботу, зокрема організовувати конференції, засідання, форуми, семінари, тренінги, акції.

Крім того, на території Ізюмського дитячого садка №4 завдяки реалізації мініпроєкту обласного конкурсу «Разом в майбутнє» збудовано сучасний спортивний майданчик, який спонукатиме до активної рухової діяльності, сприятиме формуванню фізичного, соціального і духовного здоров’я вихованців закладу.

Бюджет реалізації кожного мініпроєкту – майже 300 тис грн, з них обов’язкове співфінансування коштом обласного бюджету складає 50% від загальної вартості проєкту. Зокрема, за час конкурсу «Разом в майбутнє», Ізюмською громадою було подано до участі 102 мініпроєкти, з яких перемогу отримали 27 на загальну суму 5,7 млн грн.

733-4
733-2
733-3
563-1
388-1
563-5
563-4
563-2
388-2
388-3
388-4

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я