Активна громада Балаклійщини презентувала три мініпроєкти обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», а також представила успішно реалізований мінігрант у рамках виконання проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді».

Оглянула проєкти, які реалізовано за ініціативи громади села Шевелівка голова постійної комісії з питань бюджету Харківської обласної ради, депутат облради Людмила Немикіна.

Конкурс мінігрантів є частиною проекту «Ефективна первинна медицина в громаді», який реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини в Україні» та фінансується Європейським Союзом.

Завдяки перемозі у конкурсі мінігрантів, для амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Шевелівка придбано сучасне медичне обладнання – тонометри, стетоскоп, системи для контролю рівня глюкози у крові, електрокардіограф, утилізатор (деструктор) медичних голок, стерилізатор повітряний. Загальна сума реалізації мінігранту склала 51,166 тис грн, у тому числі співфінансування з обласного бюджету – 41,268 тис грн та майже 10 тис грн кошти конкурсанта.

Також громада села Шевелівка презентувала три мініпроєкти обласного конкурсу «Разом в майбутнє». Зокрема на території Асіївської сільської ради проведено заміну водогону в багатоквартирних будинках селища Слобожанське. В результаті реалізації проєкту підвищився тиск в системі водопостачання, зменшились затрати на обслуговування аварійних дільниць, поліпшилась якість води, а також покращився санітарний стан підвалів будинків.

Завдяки впровадженню другого мініпроєкту покращено санітарний та екологічний стан сільської ради, а саме придбано причепу для збору та вивезення твердих побутових відходів. В рамках реалізації третього мініпроєкту проведено поточний ремонт харчоблоку Бригадирівського ліцею.

IMG_8173
IMG_8139
IMG_8123
IMG_8130
IMG_8189
IMG_8195

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я