Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов у режимі онлайн провів засідання Конкурсного комітету обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Члени комітету обговорили стан впровадження ініціатив, які стали переможцями цьогорічного конкурсу.

Сергій Чернов закцентував увагу присутніх на необхідності посилення роботи з виконавцями проєктів, які не встигають у терміни, визначені положенням. Такий стан справ, вважає голова обласної ради, викликає занепокоєння, адже існують ризики, пов’язані із завершенням поточного бюджетного року передусім.

«Станом на 29 жовтня вручено 167 сертифікатів, що засвідчують успішне впровадження проєктів. Найбільшу активність проявили у Борівському, Валківському, Дворічанському, Зачепилівському Зміївському, Краснокутському, Куп’янському, Кегичівському, Шевченківському районах та у Зачепилівській, Кіндрашівській, Малинівській, Нововодолазькій, Олексіївській, Пісочінській та Чкаловській об’єднаних територіальних громадах.

Більше, ніж на 70% завершили реалізацію ініціативні групи Барвінківського, Вовчанського, Красноградського, Первомайського, Харківського районів, місто Люботин, Чугуїв, Лозівська та Малоданилівська ОТГ», – зауважив голова обласної ради.

Реалізовано 63% від загальної кількості мініпроєктів-переможців, разом з тим минулого року на цей час було завершено 85% проєктів. Усі зобов’язання мають бути виконані вчасно. Співфінансування з обласного бюджету надійшло відповідно до зобов’язань та у повній мірі, тому закликаю до відповідального ставлення усіх виконавців мініпроєктів», – наголосив Сергій Чернов.

Також конкурсний комітет розглянув заяви керівників мініпроєктів, за якими на момент впровадження наявна економія коштів завдяки проведенню закупівель через систему «Prozorro» щодо використання їх на реалізацію заходів у рамках проєктів. Члени конкурсного комітету ухвалили відповідні рішення, згідно із заявами.

IMG_9928
IMG_9915
IMG_9898
IMG_9926
IMG_9901
IMG_9906
IMG_9921
IMG_9942
IMG_9911
IMG_9939
IMG_9912

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я