За участю президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова відбулося онлайн-обговорення нагальних питань, що виникають у зв’язку з реформуванням місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, в тому числі перспектив працевлаштування вивільнених посадових осіб.

Нарада, організована Національним агентством України з питань державної служби, відбувалася за представництва фахівців Мінрегіону, Державного центру зайнятості, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування та профільних експертів.

За словами голови Нацагентства Наталії Алюшиної, мета заходу – скоординувати зусилля всіх гілок влади, аби підготувати певні запобіжники і не втратити професіоналів, на підготовку яких держава витратила значні фінансові і часові ресурси. А також щоб сервісний фукнціонал у зв’язку з реорганізацією служб на місцях не скоротився.

Як повідомив Сергій Чернов, нещодавно Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області організувала зустріч з представниками профспілкових організацій, Національного агентства України з питань державної служби, центру зайнятості, місцевого самоврядування та державних адміністрацій, щоб проаналізувати ситуацію.

За оперативними даними по Харківській області 2700 осіб – працівники місцевого самоврядування та державних адміністрацій – потенційно потребуватимуть працевлаштування. Виконавча влада – тільки 25%, в основному – органи місцевого самоврядування – сільські селищні ради, де виконавчі апарати були невеликі, по чотири-п’ять осіб. Певна частина з них перейде до апаратів рад об’єднаних громад, декому, можливо, вдасться організувати власну справу.

«Але я вважаю, що має бути реєстр, формувати який за дорученням мають обласні державні адміністрації. Обласні ради, асоціації органів місцевого самоврядування готові сприяти у цій роботі, формувати разом з Національним агентством державної служби робочі групи, які б постійно цим займалися. Щоб визначити, скільки фахівців тієї чи іншої спеціальності потребуватимуть допомоги у працевлаштуванні. Підготувати програми перепідготовки. Долучити до цього Академію державного управління, відповідні міжнародні проєкти. Щоб люди отримали знання, сертифіковані належним чином. Для цього має бути координація і на держаному рівні та на рівні регіонів».

Сергій Чернов вважає, що досвідчені фахівці, які професійно та сумлінно виконують свої обов’язки у місцевих органах влади, не мають бути залежними від перебігу політичних подій, тих чи інших змін у структурі державного управління.

В ході обговорення учасники заходу підтримали ідею президента УАРОР Сергія Чернова щодо формування реєстру службовців, які потребуватимуть працевлаштування чи перепрофілювання. Водночас доречним вважають підготувати реєстр потреб - затребуваних фахівців і спеціальностей у громадах та районах, щоб ці два реєстри запиту і потреб були функціональними складовими загального плану дій держави у питаннях кадрової політики щодо посадових осіб місцевого самоврядування і держслужбовців.

IMG_0277
IMG_0265
IMG_0282
IMG_0303
IMG_0308
IMG_0285
IMG_0313

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я