Харківська обласна рада разом із Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області, регіональним відділенням Асоціації міст України та виданням «Місцеве самоврядування» проводять низку семінарів-практикумів для представників новообраних рад територіальних громад із організаційних питань. Комплекс навчальних заходів організовано за ініціативи президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.

Сьогодні в режимі відео-конференцій у Будинку рад пройшов вебінар для голів територіальних громад та посадових осіб органів місцевого самоврядування Харківщини. Тема: початкові кроки організації та проведення першої сесії сільської, селищної, міської ради для територіальних громад, у яких змінилася конфігурація після місцевих виборів 2020 року.

Учасниками онлайн підключення також стали: начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків обласної ради Олена Кулик, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов, представники Харківського регіонального відділення Асоціації міст України.

Під час вебінару розглянули питання організації роботи представницьких органів громад після місцевих виборів, формування порядку денного перших сесій рад, регламенту їх роботи. Після чого увага учасників вебінару перемістилася на організаційні та кадрові питання, трудові правовідносини. Також темою дискусії стало проведення інвентаризації комунального майна в громадах, що приєдналися до вже створених територіальних громад або в тих, які набули цього статусу після виборів.

Спікери відповідали на запитання, які представники громад надсилали в чаті та задавали онлайн. Учасники практикуму мали можливість розповісти про поточну ситуацію в громаді після місцевих виборів та отримати рекомендації фахівців щодо того, яким чином розв’язати ту чи іншу проблему або вибудувати алгоритм подальших дій.

Питання організації перших сесій роз’яснювала головний редактор видань «Місцеве самоврядування» та «Радник старости», юрист в Factor Group of companies Яна Брусенцова. Про особливості кадрового забезпечення органів місцевого самоврядування та трудових правовідносин, розповів головний редактор журналу «Держслужбовець» Андрій Мацокін.

IMG_1087
IMG_1069
IMG_1071
IMG_1080
IMG_1081
IMG_1076
IMG_1070

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я