Сертифікати, що засвідчують успішну реалізацію мініпроєктів обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» вручила депутат Харківської обласної ради Людмила Гасан.

Мініпроєкт «Комфортні умови для першокласників» втілено у Малоданилівському ліцеї. В рамках його реалізації у закладі створено додатковий кабінет для першого класу в результаті переобладнання приміщення старої майстерні. А саме, в кабінеті проведено капітальний ремонт, замінено двері, улаштовано навіс на окремий вхід.

Завдяки впровадженню ініціативи середньою освітою вдасться охопити більшу кількість дітей з смт Мала Данилівка та прилеглих сіл Караван, Лужок, Чайківка і Зайченки.

Три наступні проєкти – два нових дитячих майданчика та майданчик для скейтбордингу. Зокрема, за проєктом «Веселе, активне та щасливе дитинство» в центрі села Черкаська Лозова з’явився затишний дитячий еко-куточок, навколо якого висаджені дерева та кущі. Другий сучасний майданчик з дитячим ігровим і спортивним комплексом встановлено у Малій Данилівці по вулиці Гната Хоткевичав рамках реалізації мініпроєкту «Активний відпочинок для всієї родини».

Також завдяки ініціативній групі – органу самоорганізації населення «Ювілейний» у Центральному парку Малоданилівської громади встановлено обладнання для скейтбордингу під відкритим небом, де діти зможуть розвивати навички катання на роликах, на скейтбордах і стрітбордах, на велосипедах та самокатах.

Встановлення скейт-парку дозволить урізноманітнити проведення спортивних заходів, надати широким верстам населення можливість займатись спортивними вправами за їхніми інтересами.

1
2
3
4
5
6
7

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я