Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко привітав ініціативну громаду села Івашки, що на Золочівщині з успішним впровадженням мініпроєкту обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» та вручив відповідний сертифікат.

Віктор Коваленко відвідав Івашківський ліцей, який в рамках реалізації мініпроєкту «Здоровим бути модно!» вирішив складну ситуацію з вуличним спортивним знаряддям облаштувавши укомплектований спортивний майданчик із тренажерами та тенісним столом.

Навчальний заклад входить до Одноробівського Першого старостинського округуОдноробівський Перший старостинський округ, чисельність якого складає понад 900 осіб. Зокрема Івашківський ліцей являється освітнім осередком для сотні учнів, які мешкають на території старостинського округу.

На переконання ініціативної групи, саме спорт – невід’ємна частина здорового способу життя. Тому метою мініпроєкту стало будівництво спортивного майданчика, який забезпечить належні умови для організації дозвілля дітей, сприятиме залученню молоді до занять фізичною культурою і спортом.

«Сьогодні ми спільними зусиллями зробили ще один новий крок в культурному, оздоровчому напрямку старостинського округу, який стане основою для подальшої активності людей у громадському житті села. Впевнений, що діяльність розпочата в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» обов’язково буде мати продовження, бо це мотивація для громади, яка завжди має нові перспективи», – сказав Віктор Коваленко підкресливши, що обласна рада продовжуватиме підтримувати тих, хто самостійно працює над розвитком свого краю.

Довідково: Загалом з 2012 року Золочівська громада залучила в розвиток територій понад 16 млн грн додаткових коштів завдяки проєктам обласного конкурсу «Разом в майбутнє». У поточному році отримали перемогу 14 проєктів з 24 поданих. Цьогорічна сума ініціатив громади становить 4,161 млн грн, із них співфінансування з обласного бюджету понад 2 млн грн.

DSC_0289
DSC_0272
DSC_0294

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я