У спецпроєкті Громадського радіо і Харківської обласної ради «ДЕ ЦЕ» про перебіг реформи децентралізації - розмова з Оленою Кулик, начальницею управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради.

За словами Олени Кулик, сьогодні територіальні громади отримали ресурси, яких вони раніше не мали: це земля, право сьогодні встановлювати для підприємств, де вони можуть це зробити, якісь преференції.

«У нас у двох територіальних громадах (Мереф’янській та Старосалтівській громаді) створені центри підтримки, дякуючи програмі «Добре» (програма USAID).

Щоб допомогти свої підприємцям, треба організувати зрозумілу комунікацію. Треба почути бізнес і тих, хто хоче розвиватися, про їхні потреби. Комунікація бізнесу з бізнесом і бізнесу з владою — обов’язкова, щоб рухатися далі.

Наступного року «Агросільрозвиток» (американська програма USAID) змінює формат, діятиме програма USAID Агро, вона буде діяти 4 роки. Вона направлена саме на створення модельних ферм, підприємству у територіальних громадах», - розповіла начальниця управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради Олена Кулик.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я