Мініпроєкти – переможці обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» презентовані Первомайській громаді.

У Первомайському краєзнавчому музеї втілена ініціатива громадської організації «Моушн+» «Діджиталізація музейної справи» - проведено діджиталізацію усіх процесів діяльності музею. Зокрема, придбано комп’ютерне, цифрове та офісне обладнання, що дозволило відцифрувати архів; створити сайт музею, наповнити його історичними відомостями, віртуальними подорожами. Виготовлені матеріали застосовуються при проведенні виставок та заходів, показів фільмів, презентацій. Тепер є можливість для створення нових експозицій на сучасному цифровому обладнанні, застосування якого також сприятиме дослідницькій роботі та взагалі підвищить якість музейної справи Первомайського краєзнавчого музею. Бюджет проєкту – майже 300 тис грн, половина з яких обласне співфінансування.

Також завдяки реалізації мініпроєкту «Друга громадська вбиральня» за ініціативою громадської організації «Потенціал» у Палаці культури «Хімік», в якому відбувається більшість культурно-масових заходів для мешканців територіальної громади, зроблено ремонт санітарних приміщень.
Згідно з проєктом, проведено монтажно-будівельні роботи та облаштування вбиральні, зроблено окремий вхід до приміщення з вулиці. Також санітарну зону адаптовано для людей з обмеженими можливостями й матусь з малими дітьми. Завдяки реалізації даного мініпроєкту створено комфортні умови для працівників, вихованців профільних гуртків та відвідувачів будинку культури. Загальна вартість проєкту склала 295 тис.грн, співфінансування з обласного бюджету - майже 148 тис грн.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я