Завтра, 1 грудня, відділення Харківської обласної клінічної лікарні прийме перших пацієнтів з коронавірусом. Про це сьогодні, під час огляду відділення, повідомив заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач.

Він зазначив, що зараз на першому поверсі офтальмологічного корпусу, який був перепрофільований для прийому хворих з COVID-19, завершено ремонт і відділення готове приймати до 60 пацієнтів одночасно.

«Ми плануємо, що в подальшому палати для пацієнтів будуть і на першому поверсі, зараз всі вони розміщені на другому. Всього у відділенні 57 кисневих точок, із них 10 – в реанімації. Це означає, що крім кисневих трас, в лікарні є 21 концентратор, який забезпечить киснем 42 людини», – зазначив Володимир Скоробагач.

Заступник голови обласної ради також повідомив, що всього у відділенні буде працювати 99 медиків, «робота відділення буде побудована так, що основна частина процедур для хворих проводитимуться в цьому корпусі».

За словами головного лікаря Харківської обласної лікарні Володимира Яроша, «спочатку наш заклад знаходився в зоні другої хвилі, але коли в інфекційній лікарні закінчилися місця, було розглянуто питання про відкриття ковідного відділення і в нашій установі. Це окрема будівля, що дозволяє дотримуватися всіх санітарних норм», – наголосив Володимир Ярош.

Як розповів Володимир Скоробагач, усього на ремонт відділення було витрачено 6,4 млн грн, на кисневу трасу – близько 1 млн грн.

IMG_1574
IMG_1554
IMG_1559
IMG_1566
IMG_1546
IMG_1565
IMG_1547
IMG_1557
IMG_1540
IMG_1564
IMG_1551
IMG_1533
IMG_1552
IMG_1545
IMG_1569
IMG_1534
IMG_1562

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я