Засідання комісії щодо оцінки корупційних ризиків у Харківській обласній раді та з підготовки проєкту Антикорупційної програми обласної ради відбулося сьогодні в режимі відеоконференції. Участь у заході взяли перший заступник голови облради Віктор Коваленко, керівники постійних комісії та структурних підрозділів виконавчого апарату облради.

«Харківська обласна рада отримала листа Агенції з питань боротьби з корупцією щодо необхідності ухвалення відповідної регіональної програми, ми отримали також пропозиції від громадських організацій, окреслили певні напрями роботи щодо попередження виникнення корупційних ризиків.

Метою антикорупційної програми Харківської обласної ради на період з 2021 по 2023 роки є забезпечення ефективної системи запобігання і протидії корупції в усіх сферах діяльності Харківської обласної ради, подальше впровадження механізмів прозорості, доброчесності та підвищення рівня довіри громадян до її діяльності», - зауважив перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.

Обговорили виконання заходів Антикорупційної програми у поточному році та стан підготовки програми на 2021 - 2023 рік, яку затверджуватимуть новообраним депутатським корпусом.

У рамках Антикорупційної програми передбачено проведення інформаційної роз’яснювальної роботи, здійснення повноважень щодо запобігання корупції, підвищення рівня обізнаності у сфері антикорупційного законодавства, забезпечення ефективної системи виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів серед учасників антикорупційної програми, проведення закупівельних процедур, контроль за ефективністю використання майна, що перебуває у спільній власності.

Також заплановані напрями роботи, пов’язані з інформуванням Національного агентства з питань запобігання корупції щодо несвоєчасного подання або неподання декларацій особами, які є учасниками програми, та надання методичної й консультативної допомоги з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства.

IMG_0506
IMG_0523
IMG_0498
IMG_0510
IMG_0512
IMG_0521
IMG_0516

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я