Відбулося перше засідання комісії VIII скликання з питань забезпечення правоохоронної діяльності, антикорупційної політики, демократичного цивільного контролю, законності, правопорядку, громадської безпеки, боротьби зі злочинністю, прав людини, регуляторної політики, регламенту, етики, правових питань, депутатської діяльності та місцевого самоврядування.

Участь у засіданні взяв голова Харківської обласної ради Артур Товмасян та перший заступник голови облради Альберт Кононенко.

Загалом постійна комісія, яку очолює Олег Каратуманов, розглянула низку питань порядку денного, серед яких: затвердження Положення про постійні комісії та Регламенту Харківської обласної ради, встановлення структури виконавчого апарату облради, а також внесення змін до рішення про утворення та обрання постійних комісій VIII скликання.

У ході засідання Альберт Кононенко поінформував комісію стосовно основних питань порядку денного. Він повідомив, що відповідно до чинного Регламенту, не пізніше як на другій сесії поточного скликання затверджується новий Регламент ради.

«За основу запропонованого проєкту Регламенту Харківської обласної ради взято Регламент попереднього скликання, який доопрацьовано з урахуванням актуальних змін у чинному законодавстві України», – сказав він.

Окрім того комісія одноголосно підтримала проєкт рішення «Про затвердження регіональної Програми протидії терористичній діяльності на території Харківської області на 2021-2022 роки».

Підставою для створення цієї Програми на 2021-2022 роки є забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері боротьби з тероризмом на території області, чіткої координації дій суб’єктів боротьби з тероризмом, спрямованої на виконання заходів щодо запобігання, реагування і припинення можливих терористичних актів та мінімізації їх наслідків, а також належного удосконалення інформаційно-аналітичного та матеріально- технічного забезпечення.

IMG_2581
IMG_2599
IMG_2582
IMG_2625
IMG_2609
IMG_2630
IMG_2624
IMG_2646
IMG_2592
IMG_2637
IMG_2635
IMG_2584

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я