Для керівників територіальних громад Харківщини відбудеться онлайн-тренінг «Можливі моделі організації надання первинної медичної допомоги на рівні територіальної громади», в рамках проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді».

Під час заходу, який відбудеться 20 січня з 13:00 до 14:00, учасники розглянуть різні моделі управління первинною ланкою медицини в громаді, зокрема, створення власного КНП, розбудова мережі приватної медичної практики, застосування різних форм співробітництва територіальних громад. А також дізнаються про критерії вибору відповідної моделі управління.

Модератор заходуОлена Хитрова, юридична експертка МОЗ, юристка Харківської експертної групи підтримки медичної реформи, керівниця практики «Медицина і фармація» юридичної фірми ILF.

Для участі у заході необхідно зареєструватися за посиланням.

Довідково: Проєкт «Ефективна первинна медицина в громаді» стартував на Харківщині восени 2018 року і триватиме до лютого 2021 року. Реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини в Україні» та фінансується Європейським Союзом.

Проект втілюється Харківською обласною радою у партнерстві з ГО «Агенція Змін «Перспектива», ГС «Українсько – Німецька Медична Асоціація» та Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я