Відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, в якому взяла участь заступник голови Харківської обласної ради Тетяна Біловол.

Депутати розглянули комплекс питань про визначення кандидатур до складу конкурсних комісій з обрання керівників комунальних некомерційних підприємств галузі охорони здоров’я. Також комісія погодила списки осіб, які пропонуються для зарахування до кадрового резерву на посади керівників комунальних підприємств установ і закладів спільної власності територіальних громад області та кандидатури до складу низки комісій. А саме: з обрання кандидатів до спостережної ради медичних закладів; з розгляду питань стосовно списання майна спільної власності територіальних громад області; фінансової комісії.

Під час засідання комісія розглянула звернення депутата обласної ради Алли Ройтблат про внесення змін до заходів комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2021-2022 рр. стосовно того, щоб додати пункт щодо створення системи педіатричної паліативної допомоги у Харківській області. «Ще у 2018 році Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації як пілотний проєкт була створена експертна група, яка провела роботу. Тоді питання не отримало подальшого розвитку. Але ми розуміємо наскільки це важливо. В області є належна база, де можна реалізувати проєкт», - повідомила Алла Ройтблат.

Присутній на комісії лікар-педіатр, кандидат медичних наук Андрій Пеньков зазначив, що про створення системи паліативної допомоги для дітей в регіоні йдеться майже десять років. А два тижні тому Національна служба здоров’я затвердила документ, за яким можна отримати фінансування для надання паліативної допомоги. «Харківський національний медичний університет – єдиний в Україні – готує сертифікованих спеціалістів, є відділення паліативної медицини у різних лікувальних закладах для дітей. Втім немає координації, системної роботи. Регіональна програма має об’єднати освіту та практику, організувати обмін досвідом», - зазначив експерт.

Постійна комісія підтримала пропозицію головуючої на засіданні Карини Кірієнко доручити  Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації опрацювати питання, що було розглянуто, та винести на розгляд сесії проєкт рішення стосовно відповідних змін у заходах програми «Здоров’я Слобожанщини».

IMG_3866
IMG_3855
IMG_3862
IMG_3889
IMG_3874
IMG_3872
IMG_3876
IMG_3864
IMG_3873

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я