У Будинку рад відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань антикорупційної та регуляторної політики, законності, боротьби зі злочинністю, регламенту та місцевого самоврядування. Депутати обговорили низку питань, зокрема, ознайомились із станом правопорядку в Харківській області за минулий рік, діяльністю підрозділів поліції у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку у 2020 році.

За інформацією, наданою Головним управлінням національної поліції у Харківській області, з початку 2020 року підрозділами поліції області забезпечено реагування на 506 тис ( у 2019 - 514,6 тис.) повідомлень про правопорушення та інші події, з них 57,7 тис. (63,8 тис у 2019 році) з ознаками кримінальних правопорушень.

На території 13 об’єднаних територіальних громад Харківської області розпочато проєкт «Поліцейський офіцер громади». Основна мета проєкту – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який постійно проживає та проводить на її території 80-90% свого робочого часу, і головним завданням якого є забезпечення порядку на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Також члени постійної комісії розглянули питання щодо погодження процедури призначення представників громадськості до складу поліцейських комісій Департаменту патрульної поліції України та головного управління національної поліції в Харківській області.

Засідання пройшло за участю першого заступника голови Харківської обласної ради Альберта Кононенка та заступника голови обласної ради Валерії Мураєвої.

IMG_4302
IMG_4254
IMG_4265
IMG_4268
IMG_4274
IMG_4257
IMG_4290

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я