Питання належного фінансування підготовки спортсменів Харківщини з обласного бюджету сьогодні обговорили депутати під час засідання постійної комісії з питань молодіжної політики, культури, спорту та туризму. У засіданні взяла участь заступник голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва.

Так, депутати акцентували увагу на тому, що в бюджеті на 2021 рік закладено недостатньо коштів на фінансування спортивної галузі.

«Спортсмени регіону мають гідно виступити на Олімпійських іграх 2021, які пройдуть в Токіо. Тому фінансування заходів, які пов’язані з підготовкою наших спортсменів, не може чекати наступної сесії. Ми вивчили питання бюджету і побачили, що коштів на ці цілі закладено недостатньо. Ми не можемо зупиняти роботу спортсменів, які виступатимуть на змаганнях, і які мають чіткий календарний план тренувань. Дуже важливо брати участь в учбовій роботі,  навчальних зборах, і не тільки з олімпійських видів спорту»,  - зазначив голова постійної комісії Віталій Гагарін.

Також депутати обговорили результати виконання у 2020 році регіональної Програми національно-патріотичного  виховання молоді на 2019- 2023 роки.

«У 2020 році проведено 3 тисячі заходів, ними було охоплено 144 тисячі осіб, - зазначив в.о. начальника Управління у справах молоді та спорту ХОДА Сергій Христоєв.

Робота з національно-патріотичного виховання в області набуває системного характеру. Також набрав обертів розвиток Пласту, збільшилась чисельність  вихованців, які залучаються до проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)».

Окрім того, депутати у ході засідання комісії розглянули питання можливого занесення пам’ятки архітектури, містобудування «Будинок держпромисловості (Держпром)» до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Згідно зі змінами, які пропонується внести, до обласної Програми збереження архітектурної спадщини в Харківській області на 2018-2023 роки, необхідно почати підготовку відповідних документів.

IMG_7102
IMG_7135
IMG_7240
IMG_7272
IMG_7287

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я