Відбулося засідання постійної комісії екології, природокористування, охорони довкілля, надзвичайних ситуацій та ліквідації їхніх наслідків. У роботі комісії взяв участь перший заступник голови обласної ради Альберт Кононенко.

Депутати розглянули інформацію щодо використання коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2020 році, а також проєкт розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища і напрями їхнього використання у 2021 році.

Як розповів Сергій Магдисюк, директор Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації,  наразі ведеться будівництво модульних очисних споруд у Дергачівському районі, які на сьогодні збудовані на 71 %, та очисних споруд у Люботині,  будівництво завершено на 75 %. Зокрема, директор Департаменту повідомив, що триває будівництво КНС №1 і №2 у Вовчанську, де роботи виконані на 81%. Також необхідно проводити реконструкцію колекційних колекторів у Богодухові, Чугуєві, Куп’янську, Лозовій.

В цілому, комісія погодила запропонований розподіл коштів за умов доопрацювання окремих пунктів.

Крім того, депутати погодили клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність із Порядком поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по Державному підприємству «Красноградське лісове господарство» та по Харківському національному аграрному університету ім. В.В. Докучаєва.

Також на розгляд комісії було надано інформацію про проєкт рішення обласної ради «Про виконання комплексної Програми охорони навколишнього природного середовища в Харківській області на 2009-2013 роки та на перспективу до 2020 року» та інформацію щодо переліку санкціонованих та несанкціонованих звалищ, що знаходяться на території Харківської області.

Серед інших питань, розглянутих постійною комісією сьогодні, проєкти рішень обласної ради «Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету Харківської області за 2020 рік», «Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 грудні  2020 року № 26-VIII "Про обласний бюджет Харківської області на 2021 рік" та додатків до нього», «Про затвердження Регламенту Харківської обласної ради VIII скликання» та інші.

IMG_6541
IMG_6515
IMG_6521
IMG_6534
IMG_6549
IMG_6561
IMG_6566
IMG_6568
IMG_6574
IMG_6550


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я