Сьогодні голова Харківської обласної ради Артур Товмасян проінспектував роботу Красноградского НВК №3,  поспілкувався з батьками вихованців та співробітниками закладу, за підсумками провів робочу нараду з представниками місцевої влади.

«До мене звернулися жителі Красноградської громади із наріканнями,  що їхні діти не отримують повноцінного харчування у дитячому садку. Обласна рада не може стояти осторонь таких питань. Тож вирішив розібратися у ситуації», - зазначив Артур Товмасян.

На зустрічі батьки дітей пояснили, що перебої з постачанням продуктів почалися з початку року, і в лютому ситуація погіршилася.

«Дійшло до того, що дітям навіть хліба не давали. Не кажучи вже про м'ясо, рибу, молочні продукти або фрукти. Одна каша та морквяне або бурякове пюре», - розповіла мати одного з вихованців дитячого садка.

Начальник відділу освіти Красноградської міської територіальної громади Антоніна Турова пояснила, що через передачу повноважень від райдержадміністрацій до територіальних громад, виникла ситуація, коли проводити тендерні закупівлі деякий час було просто неможливо – відповідний орган управління освітою ще не мав на це повноважень.

«Така ситуація була очікуваною, тому керівникам закладів освіти було дане доручення замовити в грудні продукти харчування, враховуючи відсутність поставок у січні та лютому», - сказала Антоніна Турова.

Артур Товмасян попросив втрутитися у ситуацію правоохоронні органи, щоб вони надали правову оцінку обставинам та діям чиновників.

«Так, дійсно зараз проходять процеси реформування. Але по факту заручниками у цій ситуації стали діти, залишившись без повноцінного харчування. Я прошу правоохоронні органи зайнятися цим питанням і надати відповідну правову оцінку, аби винні, якщо такі є, були покарані. Надалі таких ситуацій не має бути», - сказав Артур Товмасян.

Заступник керівника Первомайської місцевої прокуратури Микита Дальока під час робочої наради повідомив, що відомості в ЄРДР за фактом службового недбальства вже внесені, розпочата перевірка.

IMG_7353
IMG_7384
IMG_7423
IMG_7576
IMG_7596

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я