Це питання депутати розглянули під час засідання постійної комісії з питань соціальної політики, співпраці з інститутами громадянського суспільства соціального спрямування та у справах учасників АТО/ООС. В засіданні комісії взяла участь заступник голови обласної ради Валерія Мураєва.

Як повідомив директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації  Юрій Шпарага, минулого тижня від Національної поліції  отримали офіційний список громадян, постраждалих у надзвичайній ситуації, що сталася у Харкові 21 січня 2020 року. Під час пожежі у двоповерховому будинку, переобладнаному для проживання людей похилого віку,  загинуло 15 осіб.

«Ми пропонуємо внести відповідні зміни до комплексної Програми соціального захисту населення та виплатити адресну грошову допомогу постраждалим та родинам загиблих у розмірі десяти тисяч гривень кожному», - зазначив Юрій Шпарага.

Під час засідання комісії депутати також розглянули питання  «Про затвердження Порядків використання коштів з метою  реалізації заходів комплексної  Програми соціального захисту населення Харківської області на 2021-2025 роки. Згідно зі змінами, пропонується встановити розмір одноразової адресної грошової допомоги на рівні 30 тисяч гривен. Нею можуть скористатися мешканці Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації.

IMG_6579
IMG_6583
IMG_6597
IMG_6601
IMG_6604
IMG_6609

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я