Сьогодні голова Харківської обласної ради Артур Товмасян взяв участь у нараді, присвяченій важливим напрямкам розвитку Харківщини. На заході були присутні народні депутати, голова облдержадміністрації Айна Тимчук, керівники структурних підрозділів ХОДА, представники правоохоронних органів.

 Учасники засідання обговорили питання соціально-економічного розвитку Харківської області, пільгового перевезення воїнів АТО/ООС та інші. Окрім того, присутні на заході проаналізували причини виникнення ситуації  відсутності повноцінного харчування дітей, що виникла у красноградських закладах дошкільної освіти.

«Декілька днів тому я був у НВК і розбирався у проблемі особисто. Сподіваюся на відповідальність керівників і що  ми більше не матимемо підстав порушувати подібні питання. Чекаємо на висновки від правоохоронних органів», - зазначив Артур Товмасян.

Нагадаємо, на початку тижня до Артура Товмасяна звернулися жителі Краснограду з проханням допомогти у вирішенні питання щодо неповноцінного харчування дітей у закладах дошкільної освіти. За поясненнями місцевих керівників, через передачу повноважень від райдержадміністрацій до територіальних громад виникла ситуація, коли проводити тендерні закупівлі деякий час було просто неможливо – відповідний орган управління освітою ще не мав на це повноважень. Відомості за фактом службового недбальства були внесені в ЄРДР. 

IMG_7865
IMG_7867
IMG_7881
IMG_7874
IMG_7888
IMG_7904
IMG_7945
IMG_7947
IMG_7965
IMG_7984
IMG_7969

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я