Сьогодні відбулося засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Депутати розглянули вісім питань, в обговоренні питань порядку денного участь взяла Тетяна Біловол. Зокрема йшлося про внесення змін до комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2021-2022 роки, питаннях оптимізації протитуберкульозної служби Харківської області. Також депутати розглянули проєкти рішень про внесення змін до обласного бюджету, про надання одноразової грошової допомоги медичним та іншим працівникам комунальних закладів охорони здоров’я Харківської області, які захворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19, а також про затвердження порядків використання коштів з метою реалізації заходів програми соціального захисту населення.

Під час засідання комісії депутати одноголосно проголосували за те, щоб надати доручення Харківській обласній державній адміністрації відновити діяльність Госпітальної ради, яка була утворена у лютому 2020 року. Саме госпітальна рада, вважають депутати, має розробити план розвитку госпітального округу, аналізувати питання оптимізації, реформування медичних установ області, надавати відповідні пропозиції депутатському корпусу.

Члени комісії обговорили необхідність оптимізації закладів охорони здоров’я, що надають допомогу хворим на туберкульоз, та ініціювали звернення обласної ради до Кабінету Міністрів та Міністерства охорони здоров’я України щодо надання додаткового пакету Національної служби здоров’я України для медичної допомоги хворим на туберкульоз.

Також погодили винесення на голосування у сесійній залі проєкт рішення щодо змін в обласну програму «Здоров’я Слобожанщини», які обумовлені необхідністю створення та впровадження в регіоні системи паліативної допомоги. Як пояснила член комісії Алла Ройтблат, це стане важливим кроком для розвитку та вдосконалення системи паліативного допомоги, оскільки вона передбачає широкий спектр надання послуг, від медичного супроводження хворих до психологічної підтримки членам родин.

IMG_8320
IMG_8308
IMG_8320

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я