Стартував прийом робіт на XV Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права», який  приурочено до Міжнародного дня захисту дітей та 30-річчю Незалежності України.

До участі у конкурсі запрошуються учні  шкіл України, віком до 18 років. Кожен учасник має подати не більше 5 конкурсних робіт.

Оцінюватимуть роботи конкурсантів відомі державні та громадські діячі, вчені, митці, представники міжнародних провідних організацій та провідних правничих видань. Очолюватиме Всеукраїнську експертну раду Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

Переможці конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки, а окремі конкурсні роботи будуть розміщені на конвертах АТ «Укрпошта» та в Київському метрополітені.

З умовами участі можна ознайомитись на сторінці у соцмережах, або звернутися до оргкомітету: e-mail - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Протягом 14 років у Конкурсі взяло участь майже 90 тисяч конкурсантів (динаміка подання конкурсних робіт збільшилась у 250 разів), тільки у 2020 році взяло участь майже 10 тисяч дітей, а інформаційна хвиля охопила понад 300 тисяч людей.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я