Постійна комісія Харківської обласної ради з питань молодіжної політики, культури, спорту і туризму розглянула низку питань на засіданні 5 березня. Було розглянуто понад 75 пунктів порядку денного, які планується винести на розгляд сесії облради.

Зокрема, на комісії розглянули проект змін до програми розвитку культури, туризму і охорони культурної спадщини Харківської області на 2019-2023 рр, проект змін до програми протидії тероризму, проект змін до програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини», заслухали виступи кандидатів на посаду Харківського обласного центру молоді. Пізніше кандидати представлять своє бачення розвитку центру на спільному засіданні профільних комісій.

Крім цього, на засіданні комісії було розглянуто питання внесення змін до програми створення і ведення містобудівного кадастру Харківської області на 2019 - 2022 роки.

Як розповів в ході доповіді та відповідаючи на питання депутатів, директор Департаменту містобудування та архітектури Харківської облдержадміністрації Антон Коротковський, є певні проблеми в питаннях ведення земельних відносин в територіальних громадах. Зокрема, для вирішення цих проблем підготовлено лист, який буде розіслано всім керівникам громад і районів.

«В листі вказана необхідність створення в громадах департаментів містобудування та архітектури. У листі ми також вказали, що необхідно встановити межі нових районів. А ще ми проінформували, що при департаменті містобудування ХОДА створена архітектурна рада для контролю і консультацій по процесам, які відбуваються в містобудуванні області», - підкреслив він.

Як повідомив Коротковский, у проектному інституті в Дніпрі був замовлений проект, в результаті чого попередньо визначено, скільки буде коштувати районам розробка схеми їх територій. Розробка проектів буде виконана за рахунок місцевих територіальних громад. Прогнозний обсяг витрат на виготовлення і актуалізацію картографічної основи і розробки містобудівної документації на регіональному рівні на 2021 і 2015 рр. становить 59 млн грн.

У тому числі з обласного бюджету планується виділити 10 млн грн. Ці кошти підуть на внесення змін до Схеми планування територій області (9,7 млн грн), на створення містобудівної карти масштабу 1 до 100 000 в цифровій формі - 300 тис грн.

IMG_6899
IMG_6908
IMG_6912
IMG_6916
IMG_6919

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я