Обласний туристсько-інформаційний центр отримав знак відповідності міжнародному протоколу безпеки «#SafeTravels», який запроваджено Національною туристичною організацією України в партнерстві зі Всесвітньою радою з подорожей та туризму в межах всеукраїнського конкурсу #SafeTravels Contest. До участі запрошувалися всі соціально відповідальні та безпечні туристичні об'єкти країни.

Як пояснили у Харківському обласному туристсько-інформаційному центрі, у другому півріччі 2020 року через закриті кордони суттєво збільшився туристичний потік всією Україною. Тож Харківщина намагалася докласти максимум зусиль задля виконання вимог МОЗ щодо вжиття заходів із запобігання розповсюдженню COVID-19.

«В умовах пандемії наш заклад працював із дотриманням епідеміологічних вимог. Певний період ми взагалі не приймали туристів, згодом фахівці працювали у дві зміни. Після зняття суворих вимог щодо комунікації з відвідувачами для нас було дуже важливо, аби гості й туристи, які з осені 2020 року почали більш впевнено їхати до Харківщини, були переконані у безпечності нашого закладу», - сказала директорка ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» Валентина Холодок.

Вона також відзначила, що заклад  є локацією, що виконує глобальні стандартизовані протоколи охорони здоров’я та гігієни задля безпеки мандрівників на Харківщині.

Всього найбезпечнішими в Україні визнано 250  об’єктів у п’яти категоріях (готелі, туроператори, аеропорти, туристичні атракції, торгівельні заклади). Окрім Харківського обласного туристсько-інформаційного центру, у списку зазначені: Центральний парк культури і відпочинку ім. М. Горького, Арт-завод «Механіка. Інша Земля», Міжнародний аеропорт «Харків», готелі «Kharkiv Palace» і «Hotel & SPA NEMO with dolphins».

Довідково. Протоколи безпеки, що оновлюються по мірі надходження нової інформації про розповсюдження COVID-19 та нові протиепідемічні стратегії, допомагають туристичним підприємствам та закладам, малим і мікробізнесам привести свою діяльність у відповідність до нових норм і міжнародних стандартів щодо гарантії безпеки як співробітників, так і мандрівників.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я