Під час робочої поїздки до Вільхівської громади голова Харківської обласної ради Артур Товмасян ознайомився з найбільш проблемними об’єктами громади.

З експертами та місцевими жителями були визначені першочергові напрямки роботи щодо модернізації системи водопостачання у Елітному, Зерновому та Благодатному.

Так, за словами Вільхівського сільського голови Олександра Шмиголя, зараз триває процес підготовки проектно-кошторисної документації на ремонт водогону і відновлення глибинної свердловини, яка знаходиться у селищі Елітному.

«Система водопостачання повністю вичерпала свій ресурс. Постійні поломки не дають жителям Елітного можливості користуватися водою в нормальному режимі. У весняно-літній період вода взагалі не доходить до верхніх поверхів багатоквартирних будинків. Також перебої з водою є у селищах Зерновому та Благодатному», - сказав Олександр Шмиголь.

Вільхівська громада не зможе у повному об’ємі профінансувати оновлення системи водопостачання, тому просить підтримки.

«У кожній громаді Харківщини мають бути створені всі умови для комфортного проживання жителів. Вдячний головам сільських рад за активність та ініціативність, роботу у напрямку реалізації пріоритетів розвитку територій. В умовах браку коштів підтримка громад та захист їх інтересів набуває надзвичайно важливого значення. Обласна рада завжди на боці людей, тому докладемо максимум зусиль, щоб вирішити проблему із водопостачанням», - сказав Артур Товмасян.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я