Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян провів засідання Конкурсного комітету обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє», де були оголошені найкращі ініціативи громад.

«Вітаю переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє»! За результатами оцінювання комісії найкращими визнано 31 проєкт. Усі вони спрямовані на вирішення проблем у громадах і охоплюють усі важливі сфери, - сказав Артур Товмасян. – Дуже приємно, що ініціативи наших громад знайшли шлях до реалізації. Впевнений, не варто зупинятися на досягнутому, потрібно рухатися тільки вперед. Для обласної ради завжди на меті підтримка людей у їх прагненні до розвитку територій, створення комфортних умов життя та оновлення інфраструктури».

Цього року у конкурсі дві номінації. Перша категорія учасників – сільські, селищні, міські ради – ініціатори спільних проєктів, що розроблені в рамках співробітництва територіальних громад. Друга категорія – громадські організації та спілки – ініціатори проєктів у партнерстві з органами місцевого самоврядування, іншими громадськими організаціями, структурними підрозділами місцевих державних адміністрацій, науковими установами, державними підприємствами.

«За результатами конкурсу за І категорією відібрано 14 проєктів, за II - 17. Загальна сума, необхідна для їх реалізації, - 46 млн грн, з яких 25 млн грн - обсяг фінансування з обласного бюджету, 20,5 млн грн - з місцевих, кошти конкурсантів – 0,3 млн грн, фінансування партнерів – 0,2 млн грн», - розповіла заступник голови Конкурсного комітету, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна.

Як повідомила секретар конкурсного комітету Олена Мороз, за рахунок реалізації проєктів у 2021 році зокрема планується: провести капітальний та поточний ремонти 5 медичних закладів, придбати 21 одиницю медичного обладнання, закупити в реабілітаційний центр 7 тренажерів, придбати 2 легкових автомобіля для центрів первинної медикосанітарної допомоги, створити центри розвитку та дозвілля, відновити 2 спортивних майданчики, придбати 4 автобуси, облаштувати приміщення Центру надання адміністративних послуг, упорядкувати полігон твердих побутових відходів, придбати контейнери та улаштувати майданчики для роздільного збору сміття тощо.

Реалізацію проектів планується розпочати вже у квітні. Оргкомітет відібрав у Харківському районі 9 проєктів, у Лозівському - 7, у Чугуївському - 6, Богодухівському - 4, Красноградському та Куп’янському районах по 2 проєкти та Ізюмському – 1.

Як зазначив президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, депутат обласної ради Сергій Чернов, за десять років існування конкурсу було реалізовано більше 2 тисяч проєктів.

«Разом в майбутнє» -  успішний проєкт, який повинен лише  удосконалюватися відповідно до вимог сучасності. Завдяки конкурсу громади не тільки вирішують  локальні завдання соціально-економічного напрямку, але й вчаться правильно писати проєкти і потім залучати кошти міжнародної технічної допомоги», – сказав Сергій Чернов.

Нагадаємо, у 2021 році всього на участь у конкурсі зареєструвалися 66 проєктів.

Переможці обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» у 2021 році

IMG_2102
IMG_2108
IMG_2112
IMG_2121
IMG_2122
IMG_2127
IMG_2130
IMG_2132
IMG_2135
IMG_2139
IMG_2142
IMG_2145 1
IMG_2146
IMG_2123 1
IMG_2147 1
IMG_2121 1
IMG_2153 1
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я