Урочистий захід, пам’яті харківського важкоатлета Ігоря Рибака, був приурочений до Міжнародного дня спорту. У церемонії відкриття  взяли участь близькі Ігоря Рибака,  олімпійські чемпіони, представники спортивної спільноти. А також заступник голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва та депутати обласної ради.

«Вшанування пам’яті наших видатних земляків має бути невід’ємною частиною громадського життя Харківщини. Ми зробимо все можливе, щоб ця традиція набирала все більших масштабів. Адже саме наш регіон є батьківщиною спортивних досягнень, якими пишається не лише Україна, але і весь світ, - сказала Валерія Мураєва. – Впевнена, що про спортсменів потрібно згадувати не лише тоді, коли вони стоять на п’єдесталі. Обласна рада підтримуватиме  їх завжди».

«Дуже приємно, що пам'ять про мого чоловіка не згасає. Я вдячна всім, хто причетний до встановлення цієї меморіальної дошки, хто робить все можливе, щоб зберегти історію спорту Харківщини», - сказала дружина Ігоря Тамара Рибак.

Меморіальну дошку важкоатлету Ігорю Рибаку встановили на будівлі Харківського національного медичного університету. Спортсмен народився у Харкові. У 1956 році в Мельбурні став Олімпійським чемпіоном XVI Олімпійських ігор з важкої атлетики у легкій вазі (установив олімпійський рекорд у триборстві 380 кг), того ж року виграв  чемпіонат Європи. В 1959 році Ігор Рибак закінчив Харківський медичний інститут. Після завершення кар'єри штангіста, працював лікарем у збірній СРСР з важкої атлетики. Очолював Харківський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер.

Також під час урочистого заходу гості підтримали всесвітній челендж #WhiteCard, піднявши вгору білі картки.  Ця акція  символізує позитивну силу спорту, що здатна об’єднати людей заради миру, спокою та розвитку.

IMG_2581
IMG_2585
IMG_2586
IMG_2591
IMG_2597
IMG_2606
IMG_2608
IMG_2670
IMG_2680
IMG_2698

 

 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я