З такою ініціативою виступила сьогодні заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва в ході спільної  наради з заступниками голови обласної державної адміністрації, які курують розвиток спортивної індустрії регіону, за підсумками обговорення питань, що були підняті 25 березня поточного року під час засідання підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності профільного комітету Верховної Ради України.

Валерія Мураєва акцентувала на тому, що обов’язково варто вшановувати на обласному рівні тих спортсменів, тренерів, які роблять вагомий внесок у розвиток  спортивного потенціалу та формують позитивний імідж нашого регіону на міжнародній арені.

«Буду звертатися до голови Харківської обласної ради Артуру Товмасяну з ініціативою розробки та подальшого ухвалення рішення Харківської обласної ради щодо запровадження окремої обласної почесної відзнаки «Герой спортивного року». Вважаю, що це сприятиме підвищенню рівня спортивної майстерності та буде добрим стимулом прагнути більшого. Досягнення наших видатних спортсменів мають бути гідно оцінені,  адже їх успіхи - приклад для наслідування прийдешніми поколіннями», - зауважила заступниця голови обласної ради.

Також на спільній нараді обговорювали можливість організації та проведення в області щорічного  масштабного заходу, присвяченого вшануванню кращих представників спортивної спільноти, зокрема, тренерів, спортсменів, викладачів спортивних закладів, меценатів й федерацій з різних видів спорту. За словами Валерії Мураєвої, ці напрями роботи націлені на популяризацію та розвиток спорту як на території Харківської області, так і в Україні в цілому.

IMG_2780
IMG_2787
IMG_2795
IMG_2809

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я