Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, на якому депутати розглянули пропозиції обласної державної адміністрації щодо розподілу коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти. Постійна комісія працювала у режимі відеоконференції.

Як повідомила директор Департаменту науки і освіти обласної державної адміністрації Анжеліка Крутова, кошти субвенції з державного бюджету у сумі 59,9 млн грн пропонується направити за двома напрямами. На придбання ноутбуків для педагогічних працівників комунальних закладів загальної середньої освіти для використання в процесі організації дистанційного навчання – 58,6 млн грн. Розподіл коштів здійснюватиметься за умов співфінансування та після погодження з профільними комісіями обласної ради. Решта коштів субвенції, 1,26 млн грн – видатки з організації протиепідемічних заходів під час проведення сесій зовнішнього незалежного оцінювання відповідно до вимог Міністерства охорони здоров’я.

Постійна комісія з питань бюджету ухвалила рішення погодити пропозиції обласної державної адміністрації та доповнити, що розподіл коштів на придбання ноутбуків для педагогічних працівників буде додатково розглянутий на одному з наступних засідань постійної комісії.  

Під час засідання депутати ознайомилися з інформацією щодо надходження коштів до обласного бюджету від передачі в оренду майна спільної власності станом на 31 березня 2021 року. А також щодо нарахування та перерахування орендної плати, де орендодавцями виступають обласні комунальні підприємства (організації, установи) за січень-березень 2021 року.

Крім того, під час розгляду питання «Різне», директор Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації Сергій Овсянніков інформував депутатів про розміщення коштів обласного бюджету на депозитних рахунках. Зокрема, він повідомив, що на депозитних рахунках трьох банків знаходиться 782,7 млн грн. під 6,2% річних. «У квітні були зняті 18 млн грн, щоб забезпечити розрахунки по захищених статтях. На сьогоднішній нами отримано 5,8 млн грн надходжень до обласного бюджету», - повідомив Сергій Овсянніков.

IMG_6060
IMG_6061
IMG_6066
IMG_6068
IMG_6070
IMG_6074

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я