Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян взяв участь в урочистій нараді, присвяченій Дню податківця України, яка сьогодні відбулася у Головному управлінні ДПС у Харківській області.

У вітальному слові голова обласної ради підкреслив значимість роботи співробітників служби для розвитку територіальних громад Слобожанщини.

«Від депутатського корпусу Харківської обласної ради та від себе особисто хочу привітати всіх вас із професійним святом! Податківці Харківщини сумлінно виконують поставлені завдання. Наповнюють державний та місцеві бюджети регіону. Саме від вашої роботи залежить виконання соціальних програм, розвиток інфраструктури та стабільність економіки.

Переконаний, що завдяки реформі служби, яка відбувається сьогодні, зростатиме позитивний імідж податківця у суспільстві. Бажаю всім нових досягнень на благо регіону та держави», - сказав Артур Товмасян.

За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у реалізацію державної податкової політики та з нагоди професійного свята колектив головного управління нагороджений Подякою голови Харківської обласної ради.

Також Грамоти та Подяки обласної ради вручені кращим співробітникам служби, зокрема, цінним подарунком – годинником з логотипом «Голова Харківської обласної ради» нагороджений начальник Головного управління ДПС у Харківській області як відокремленого підрозділу Державної податкової служби України Артем Єфремов.

 

IMG_8507
IMG_8494
IMG_8498
IMG_8517
IMG_8530
IMG_8531
IMG_8554
IMG_8571
IMG_8577
IMG_8581
IMG_8594
IMG_8596
IMG_8599
IMG_8606
IMG_8613
IMG_8663
IMG_8667
IMG_8684
IMG_8688
IMG_8707

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я