Заступник голови обласної ради Володимир Заковоротний від імені депутатського корпусу взяв участь в урочистому врученні знака «Почесний громадянин Харківської області» Володимиру Марченку,  головному науковому співробітнику  відділу математичної фізики Фізико-технічного інституту низьких температур ім.Б.Є.Вєркіна, заслуженому діячу науки і техніки України, доктору фізико-математичних наук, професору, почесному доктору Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна.

Привітання Володимира Марченка з присвоєнням високого звання співпало з видатною датою – 85-річчям з дня народження. Ювіляра і Почесного громадянина вітали також заступник голови облдержадміністрації Людмила Бєлова, ректор Харківського національного університету ім.В.Каразіна Віль Бакіров, друзі та  колеги з Фізико-технічного інституту низьких температур ім.Б.Є.Вєркіна.

Володимир Заковоротний побажав В.Марченку довгих та плідних років життя і зазначив: «Мені, Вашому колишньому студенту, вдвічі приємно вітати Вас, Володимире Олександровичу. Не на словах я знаю про Ваш світлий розум, енергійність та стиль роботи. Це посвідчення «Почесного громадянина Харківської області» вийшло в світ під сьомим номером. Нехай воно завжди буде для Вас символом щастя й удачі!»

Теплі й сердечні слова пролунали на адресу В.Марченка й від колег-математиків: «Ваші роботи вписані в історію світової математики, Ваше ім’я прославило рідне місто та університет. «Рівняння Марченка» стало універсальним, воно використовується в математиці, фізиці, інженерії. За Вашими книгами і статтями навчались математики всього світу. Проте багатьом з нас пощастило навчатись у Вас безпосередньо». 

Володимир Марченко подякував депутатам Харківської обласної ради та колегам за підтримку і визнання результатів його роботи: «Приємно отримати звання Почесного громадянина Харківщини, приємно отримати найдорожче – визнання колег, які думають з тобою в одному ключі, радіють і сумують поруч з тобою. Хочеться побажати процвітання нашій області, місту, університету, де я навчався й викладав, ФТІНТу, який дозволив плідно працювати довгі роки».


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я