В українському представництві РІА "Новини" за участю голови обласної ради Васілія Салигіна і голови Контрольної комісії Харківської облради зі сприяння європейському законодавству Володимира Алексєєва  відбулася прес-конференція «Російська мова на Харківщині: нові акценти».

В.Салигін поінформував представників ЗМІ, що 5 липня на пленарному засіданні XVI сесії Харківської обласної ради була затверджена Програма розвитку і використання російської мови в Харківській області на 2007-20012 роки, яка включає комплекс конкретних заходів. Розробка і затвердження Програми викликані різкою невідповідністю кількості людей, що вважають російську мову рідною і можливістю її використання.

За словами голови обласної ради, «дана Програма органічно доповнює Програму розвитку української мови до 2010 року і є прикладом рівного і коректного ставлення до мов на території області».

В той же час, як підкреслив Васілій Салигін, не «можна допустити дискримінації російської мови на території, де 80% населення розмовляють російською мовою і близько 45% вважають її рідною».

«Я за  те, щоб наші діти вивчали поглиблено не тільки російську, але й англійську, німецьку, французьку, інші мови», - відзначив голова обласної ради. 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я