У церемонії відкриття виставки «Православний Харків», яка проводилася  з благословення митрополита Харківського і Богодухівського Никодима,  взяли участь представники Харківської обласної ради.  До організаторів і учасників виставки було зачитане  вітальне слово  голови обласної ради Васілія Салигіна.

Виступаючі  відзначили значення виставки для розвитку духовності Слобожанського краю, особливо  увага акцентувалася на значенні збереження культурних пам'ятників – храмів, розписів, ікон. 

Завдяки діяльності митрополита Никодима і архієпископа Онуфрія при Духовній семінарії почала працювати іконописна школа. На церемонії відкриття виставки першим випускникам школи були вручені Свідоцтва про її закінчення.  Виставка показала, що при спільних зусиллях, церкви, органів місцевого самоврядування, представників творчих союзів Харківщини процес збереження  і збагачення історії та духовності області стає реальною детермінантою нашого розвитку. Представники обласної ради обговорили з керівництвом Харківської єпархії Української Православної Церкви плани спільної діяльності з розвитку духовної сфери області.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я