27 липня в Боровій відбудеться концерт з нагоди 75-річча з дня народження Героя України, почесного харків’янина Георгія Кірпи. Захід організував депутат Харківської обласної ради Віктор Остапчук та його однодумці.

У місцевому Палаці культури  зберуться не тільки борівчани, а й залізничники зі всього регіону. Навіть ведучий  заходу, народний артист України Петро Мага, свого часу теж був залізничником. Головну ідею концерту передають слова Володимира Сосюри: «Любіть Україну всім серцем своїм і всіми своїми ділами».

«В історії незалежної України мало хто міг би зрівнятися з Георгієм Кірпою за масштабом особистості й величезним обсягом зробленого, — зазначає Віктор Остапчук. —  Багато Георгій Кірпа зробив і для Харкова, міста своєї студентської юності. Не  випадково у 2004 році йому присвоїли звання Почесного громадянина Харкова. Зокрема, за сприяння Георгія Кірпи наше місто стало центром впровадження швидкісного руху в Україні. Світла пам’ять про Георгія Кірпу завжди буде жити в моєму серці та серцях мільйонів українців».

А 20 липня відбулось покладання квітів до поховання Георгія Кірпи на Байковому кладовищі у Києві. Церемонію також організував Віктор Остапчук та його однодумці.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я