Заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва працювала сьогодні у Слобожанській та Зміївській громадах. У програмі робочого візиту низка інфраструктурних об'єктів, зокрема, Зміївська теплоелектростанція, пожежна частина, спортивний комплекс, Слобожанська лікарня. Також Валерія Мураєва провела два особистих прийоми громадян.

Разом із головою Слобожанської територіальної громади Дмитром Діхтярем  та першим заступником голови Чугуївської райдержадміністрації Костянтином Козлітіним заступниця голови обласної ради провела нараду з керівництвом ТЕС щодо скорішого вирішення питання передачі майна на баланс територіальної громади.

Як зауважила Валерія Мураєва, питання збереження пожежної частини Зміївської ТЕС має ключове значення не тільки для промислового об'єкту, громади та регіону, а усієї країни. Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян у березні поточного року провів розширену нараду, на якій окреслили алгоритм дій.

«Маємо зберегти пожежну частину у повному обсязі, тут є необхідна техніка, але повинна бути професійна досвідчена команда рятувальників, які знають як діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації. Це, передусім, безпека станції та людей, які тут працюють та мешкають у населених пунктах поруч. Це питання, без перебільшення, державного значення. Тож потрібно узгодити усі юридичні аспекти для збереження технічного, кадрового потенціалу частини та завершити процедуру її передачі»,  - зазначила Валерія Мураєва.

За словами заступниці гендиректора Зміївської ТЕС з економічних питань Наталії Чередниченко, наразі від підприємства підготовлений повний пакет документів, який має бути погоджений наглядовою радою. Втім, цей орган у зв'язку зі зміною керівництва Центренерго, до структури якої входить ТЕС, досі не утворений.

«Процес затягується через те, що досі не сформована нова наглядова рада підприємства. Харківська обласна рада у межах компетенції долучилася до вирішення цих нагальних питань, щоб зберегти важливі інфраструктурні об’єкти», - прокоментувала підсумки розмови Валерія Мураєва.

Після наради Валерія Мураєва ознайомилася із потужностями теплоелектростанції, оглянула тренувальні зали та басейн спортивного комплексу у Слобожанському.

Як розповів директор спортивного комплексу Олег Швайченко, басейн не працює з жовтня, втім вдалося зберегти системи очищення води, що є вкрай важливим для його подальшого функціонування.

Заступниця голови обласної ради Валерія Мураєва висловила переконання, що Слобожанський спортивний комплекс має бути збережений. Це тренувальна база для багатьох видів спорту, серед яких плавання, волейбол, самбо.

«Харківська область немає жодної подібної спортивної бази у комунальній власності, тому наші спортсмени, які показують високі результати на всеукраїнських та обласних, міжнародних змаганнях, вимушені орендувати тренувальні майданчики. Ми вивчили усі правові механізми передачі його на баланс громади і працюємо над тим, щоб у подальшому відповідне рішення про прийняття його у спільну власність територіальних громад області врешті-решт ухвалила обласна рада. Вирішення цього питання сприятиме реалізації Стратегії розвитку  Харківської області», - сказала Валерія Мураєва.

Також заступниця голови обласної ради обговорила із Дмитром Діхтярем питання організації роботи селищної ради, оглянула приміщення, в якому планують розмістити Центр надання адміністративних послуг населенню.

photo_2021-07-21_17-19-14
photo1626885135
photo_2021-07-21_17-19-15
photo_2021-07-21_17-19-16
photo_2021-07-21_17-19-17
photo_2021-07-21_17-19-18
photo_2021-07-21_17-19-09
photo_2021-07-21_17-19-10
photo_2021-07-21_17-19-11
photo_2021-07-21_17-19-13
photo1626885032

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я