Голова Харківської обласної ради  Тетяна Єгорова-Луценко зустрілась з викладацьким та студентським колективом Красноградського педагогічного фахового коледжу КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради. Під час перебування у коледжі Тетяна Єгорова-Луценко провела нараду з проблемних питань роботи закладів фахової освіти громади.

В заході взяли участь депутати обласної ради, ректор Харківської гуманітарно-педагогічної академії Галина Пономарьова, директори Красноградського медичного фахового коледжу та  Красноградського аграрно-технічного фахового коледжу.

Тетяна Єгорова-Луценко  подякувала присутнім депутатам обласної ради за допомогу, яку вони надають навчальним закладам.

«Це чудово, що Красноградський педагогічний коледж виконав план з набору першокурсників. Є діти які хочуть навчатися, і є робота у вчителів та керівників навчальних закладів. Але є багато питань і проблем, серед яких є і такі, що легко вирішуються, і дуже складні. Наприклад, проблеми передачі ПТУ до обласної ради.  Наступного тижня в мене буде зустріч з міністром освіти  Сергієм Шкарлетом. На ній я планую озвучити наші пропозиції щодо корекції фінансування ПТУ,  тому що з обласного бюджету витрачаються великі кошти. Буду говорити про можливість співфінансування з державного бюджету, щоб полегшити навантаження на обласний бюджет. Регіону потрібна ефективна мережа фахової освіти», - наголосила Тетяна Єгорова-Луценко.

Вона також зазначила, що разом зі своїм заступником, яка займається сферою культури та освіти, Валерією Мураєвою  вивчає ситуацію на кожному комунальному підприємстві галузі освіти.

«Певні комунальні підприємства, можливо, буде необхідно оптимізувати шляхом об’єднання. Така позиція є і в Міністерстві освіти. Влада на місцях і державна влада об’єктивно розуміємо, що в окремих випадках це необхідно. Ми зараз не говоримо про комунальні підприємства у Краснограді, але в цілому ситуація саме така», - підкреслила голова обласної ради.

Ректор Харківської гуманітарно-педагогічної академії Галина Пономарьова зазначила, що головне питання Красноградського педагогічного коледжу  - реконструкція старої котельної. Також гостре питання - організація протипожежної безпеки на належному рівні відповідно до сучасних вимог.

Довідка. У Красноградському педагогічному коледжі навчається 334 дитини. Він здійснює підготовку фахівців за чотирма спеціальностями: дошкільна, початкова освіта, середня освіта (трудове навчання та технології), середня освіта (фізична культура).

Для здійснення освітньої діяльності створено належну матеріально-технічну базу, є їдальня, гуртожиток, сучасний спортивний майданчик.

 
IMG_9402
IMG_9408 1
IMG_9419 1
IMG_9434
IMG_9452
IMG_9457
IMG_9458 1
IMG_9472
IMG_9526 1
IMG_9537
IMG_9549
IMG_9571
IMG_9591
IMG_9593
IMG_9627
IMG_9646

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я