Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко взяла участь у відкритті виставки макетів культових споруд та артефактів сакрального світу людства «Пам’ятники віри», організованою «Фондом Олександра Фельдмана» в галереї «АВЕК».

Тетяна Єгорова-Луценка подякувала організаторам виставки і передала вітання присутнім від депутатського корпусу обласної ради. «Виставка «Пам’ятники віри» має важливе значення, ми можемо побачити, як різні народи знаходять шлях – кожен свій, унікальний – до єдиної мети, до Бога. Вважаю, що для кожного буде цікаво і корисно переглянути цю унікальну експозицію, щоб більше дізнатися про неосяжний духовний світ людства», - сказала голова Харківської обласної ради.

«Ця виставка має довести, що люди, які живуть у різних країнах, по-своєму люблять Бога, по-своєму моляться, по-своєму бачать світ. Але усіх нас об’єднує те, що ми народилися для щастя, любові та взаємної поваги. Для того, щоб наші діти жили у мирі, щоб не було війни, ксенофобії, розмежування за расами та національностями», - наголосив народний депутат України Олександр Фельдман, відкриваючи виставку.

Організатори виставки повідомили, що харків’яни і гості міста зможуть побачити зменшені копії давньогрецького Ерехтейона, Стіни Плачу, храму Гробу Господнього, мечетей Імама і Сулейманіє, буддійської Великий Ступи, статуй острова Пасхи, Стоунхенджа і багатьох інших. Безсумнівний інтерес у глядачів викличуть модель зруйнованого римлянами Єрусалимського Храму і реконструкція одного з найдавніших в Європі трипільського святилища.

Всього в експозиції представлено 26 макетів культових споруд світового значення або їх окремих частин. За словами організаторів, всі вони виконані з дотриманням пропорцій, з детальним відтворенням зовнішнього архітектурного вигляду і особливостей декоративно-художнього оформлення.

Виставка «Пам'ятники віри» відкрита для відвідування в Галереї «АВЕК» (вул. Сумська, 70) до кінця жовтня. Час роботи: з 10.00 до 22.00 (без вихідних). Вхід вільний.

IMG_9865
IMG_0001
IMG_9882
IMG_9913
IMG_9893
IMG_9947
IMG_9955
IMG_0004
IMG_0007
IMG_9866
IMG_9870
IMG_9871
IMG_9876
IMG_9878
IMG_9881
IMG_9868

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я