Нарада з питань «Розвитку підприємств Харківської області» відбулась в Харкові сьогодні, 9 вересня. Її провів віцепрем'єр України, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

В нараді взяли участь голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко, т.в.о голови обласної державної адміністрації Олександр Скакун, представники ДК «Укроборонпром», керівники підприємств Харківської області.

Як зазначила Тетяна Єгорова-Луценко, область завжди готова допомагати підприємствам.

«Ми будемо це робити, але наші можливості у сфері промисловості сьогодні не дуже великі. Проте, ми готові приєднатися до розв'язання будь-якої проблеми, яка у вас виникає, якщо її вирішення знаходиться в нашій компетенції. Наприклад, це можуть бути земельні питання, проблеми комунікації з керівниками різних перевіряючих і контролюючих структур. Крім цього, ми будемо лобіювати інтереси підприємств регіону на різних форумах, в тому числі закордонних, а також - в центральних органах влади», - сказала Тетяна Єгорова-Луценко.

За словами Олександра Скакуна, в регіоні зараз розглядаються дві складні проблеми: перспективи злиття ДП «Завод «Електроважмаш» та АТ «Турбоатом», а також - ситуація з Харківським авіазаводом.

«Що стосується ситуації з «Електроважмашем», то у заводу непросте фінансове становище. Вироблятиметься дорожня карта, яка покаже, як розв'язувати цю проблему. Не знімається з порядку денного і питання Харківського авіазаводу. Розглядалися можливі варіанти виведення підприємства з кризи, зокрема, і концесія і приватизація. Я впевнений, що вихід буде знайдений, і ці промислові гіганти будуть працювати на благо регіону та всієї України», - підкреслив Скакун.

IMG_1236
IMG_1150
IMG_1157
IMG_1160
IMG_1166
IMG_1179
IMG_1184
IMG_1185
IMG_1187
IMG_1193
IMG_1219
IMG_1225
IMG_1228

 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я