Нагородження переможців 13-го Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» пройшло сьогодні, 9 вересня, під час церемонії закриття фестивалю.

В церемонії закриття взяли участь голова Харківської обласної  ради Тетяна Єгорова-Луценко,  заступниця голови обласної ради Валерія Мураєва, депутати обласної ради, представники обласної державної адміністрації  та міськвиконкому.

Як зазначила Тетяна Єгорова-Луценко,  вже вкотре на початку осені фестиваль «Дитятко» зібрав в одну веселу і дружню сім’ю талановиту креативну молодь з різних куточків України та всього світу.

«За роки свого існування фестиваль «Дитятко» об’єднав досвідчених майстрів та талановитих аматорів екранної творчості більш ніж зі 100 країн світу. Кожний рік фестиваль розширяє географію учасників, отримує нові номінації.

Маю сказати слова подяки Сергію Чернову, за чиєї ініціативи був започаткований фестиваль «Дитятко».

У 2021 році на фестиваль було подано майже 1,5 тисячі робіт від більш ніж 1 200 авторів з 96 країн. Тож, важко уявити яку роботу мали виконати організатори та поважне журі, щоб визначити кращих.

Але переконана, кожний учасник цьогорічного фестивалю забере до дому з Харківщини самі теплі спогади, частку чарівної атмосфери, яка надихає творити знов і знов», - сказала Тетяна Єгорова-Луценко.

Цього року до участі у фестивалі 1245 авторів з 96 країн світу подали 1450 конкурсних робіт. На конкурсних показах були представлені 156 робіт з 40 країн світу.

«На початку нашого фестивалю я сказала, що дуже багато людей багато працювали, щоб цей фестиваль був не тільки змаганням, а ще й став для вас святом. І дуже приємно, що свято дійсно відбулось. Я не знаю, хто зараз отримає нагороду, але для всіх, хто вкладав в цей фестиваль свою душу, свою любов, свій креатив, ваші оплески та ваша вдячність – найкраща нагорода.

Я дуже сподіваюсь, що ми ще не раз зустрінемося з вами. І якщо ви навіть не оберете життєвий шлях, пов’язаний з медіа, я впевнена, що цей фестиваль назавжди залишиться у вашому серці», - сказала Валерія Мураєва, звертаючись до учасників фестивалю.

Україна представлена 14 регіонами, у тому числі АР Крим та Донеччиною. Усього представлені роботи до 17 номінацій, найбільша кількість - 30 робіт - у номінації «Кращий короткометражний фільм для дітей». XIII Міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитятко» тривав з 6 по 9 вересня. У рамках фесту пройшла низка майстер-класів, творчих активностей та тематичних зустрічей для учасників.

У складі журі 13-го Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» дев’ять осіб, троє з них представляють Канаду, Маврикій та Ісландію. Очолює журі голова Державного агентства України з питань кіно Марина Кудерчук.

IMG_1367
IMG_8623
IMG_1379
IMG_1273
IMG_1287
IMG_8694
IMG_1268
IMG_1295
IMG_1282
IMG_1310
IMG_1290
IMG_1303
IMG_8676
IMG_1319
IMG_1324
IMG_1354
IMG_1327
IMG_1338
IMG_1424
IMG_8670
IMG_8760
IMG_8775
IMG_1242

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я