Сьогодні голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко та її заступниця Валерія Мураєва відвідали захід, де Харківський IT-Кластер презентував підсумки дослідження IT-галузі регіону KHARKIV IT RESEARCH 2021, проведеного за участю компанії «Великої четвірки» KPMG.

«Стрімкий розвиток інформаційних технологій, виклики, які ставить перед нами сьогодення, змушують рухатися на випередження часу. Тільки так можна бути успішним у сучасному світі. Поступаючись лише столиці, Харків завжди був у числі національних лідерів в індустрії інформаційних технологій і за економічними показниками, і як провідний центр підготовки нових кваліфікованих кадрів, - сказала Тетяна Єгорова-Луценко. -  Харківська обласна рада, і я особисто, як очільниця вищого представницького органу регіону, ставимо  у пріоритет підтримку IT-сектору в регіоні. Готові всебічно сприяти будь яким ініціативам, спрямованим на розвиток цієї індустрії майбутнього».

Форум зібрав більше 500 гостей з усієї України та більше 30 спікерів у чотирьох дискусійних панелях. Під час заходу власники ІТ-бізнесу, представники національної влади, інвестиційних фондів і професійних спільнот обговорили ключові виклики для подальшого розвитку ІТ-галузі  та її досягнення.

Зокрема, за результатами дослідження, які були презентовані на форумі, галузь регіону налічує понад 510 сервісних і продуктових ІТ-компаній, а кількість ІТ-фахівців перевищила 45 тисяч осіб. За два роки пандемії IT-індустрія в Харкові зросла на 29 %, а її сумарний об’єм продажів у 2021 році очікується на рівні 1,5 млрд дол. США, забезпечивши зростання на 53 % у порівнянні з 2019 роком.

IMG_1442
IMG_1432
IMG_1451
IMG_1453
IMG_1457
IMG_1464
IMG_1429
IMG_1468
IMG_1470
IMG_1474

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я