13 вересня відбулось засідання постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та соціального розвитку села. В засіданні взяв участь перший заступник голови обласної ради Альберт Кононенко.

При розгляді питання про хід збирання урожаю сільськогосподарськими підприємствами області директор Департаменту агропромислового розвитку  Харківської обласної державної адміністрації Сергій Прокопченко доповів, що господарства завершили збір ранніх зернових та зернобобових культур, намолочено 3,51 млн тонн. Харківська область займає друге місце по валовому виробництву зернових серед областей України  (перше — Одеська область).

Понад 500 тис. тонн зернових та зернобобових культур зібрали аграрії Ізюмського та Куп’янського районів. По урожайності зернових лідирують аграрії Чугуївського району, які мають середню врожайність 53,8 ц/га.

Він також повідомив, що розпочалось збирання соняшника та кукурудзи. Оскільки роботи тільки почались, площа збору невелика і давати прогноз врожаю ще рано.

Крім цього на засіданні комісії було розглянуто питання «Про подальшу діяльність КП «Харківський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі».

Депутати також погодили проєкти внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2021 рік, внесення змін в обласний бюджет, а також надання кандидатури до комісії (робочої групи) з інвентаризації майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

IMG_2333
IMG_2335
IMG_2340
IMG_2344
IMG_2348
IMG_2352
IMG_2361
IMG_2364
IMG_2369
IMG_2380
IMG_2391
IMG_2396

 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я