Сьогодні, 13 вересня, відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку транспорту та зв’язку Харківської обласної ради. У роботі комісії взяли участь перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко, заступник голови обласної ради Валерія Мураєва.

Відповідаючи на питання депутатів директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко доповів, що з  субвенцій, що надійшли від головного розпорядника «Укравтодор» в розмірі 1 млрд 187 млн,  «Дороги Харківщини» вже виконали план ремонту доріг на  97,5%. Таким чином, Харківщина займає перше місце з виконання плану ремонту автомобільних доріг місцевого значення серед регіонів України.

Як  зазначив Ігор Турченко, зараз в країні очікується перевиконання плану заповнення дорожнього фонду на 15 млрд грн. З цієї суми близько 5 млрд грн планується  розподілити на всі області України, а на Харківщину припаде близько 200 – 230 млн грн. Якщо не буде якихось  змін в цих планах, то область отримає ці гроші в вересні – грудні. Якщо у грудні – то ці кошти будуть перехідні на наступний рік.

З питання внесення змін до програми економічного і соціального розвитку області на 2021 рік директор   Департаменту економіки та міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації  Петро Лашин доповів, що зміни полягають у включенні до програми 14 нових проєктів на 123 млн 665 тис. грн в галузях «Житлово-комунальне господарство», «Освіта» та «Соціальне забезпечення».

Крім цього пропонується привести назви та окремі показники 34-х проєктів у відповідність до відкоригованої  проєктно-кошторисної документації.

Комісія загалом розглянула і прийняла відповідні рішення з 13 питань порядку денного. Серед них  внесення змін до порядку використання обласного бюджету на адресну допомогу, внесення змін до комплексної програми соціального захисту населення області, про внесення змін до Розподілу субвенції з обласного бюджету сільським, селищним, міськім територіальним громадам на виконання доручень виборців депутатами обласної ради.

IMG_5140
IMG_5142
IMG_5145
IMG_5146
IMG_5147
IMG_5150
IMG_5154
IMG_5157
IMG_5172

 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я