Заступник голови Харківської обласної ради Тетяна Біловол сьогодні, 14 вересня, відвідала Золочів з робочою поїздкою. Вона ознайомилась з роботою об’єктів соціальної  сфери селища, оглянула стан утримання приміщень комунальної власності.

Крім цього заступниця голови обласної ради провела зустріч з жителями Золочівської громади. Можливість зустрітися із заступником керівника обласної ради отримали жителі з самих віддалених населених пунктів, що входять до складу громади. Більшість питань стосувалися отримання допомоги на лікування, забезпечення житлом, соціального захисту.

«Обласна рада і я особисто, як і кожний депутат, завжди будемо відкриті для людей, націлені на розв'язання проблем, які їх найбільше турбують. Готова одразу давати відповіді на найболючіші питання. Але, на жаль, не всі проблеми можна вирішити одразу. Є й такі, коли потрібно залучати спеціалістів, фахівців різних сфер.  Вважаю, що мій обов’язок, робити все можливе, щоб життя людей ставало кращим,  впроваджувати системні зміни, щоб було як найменше питань, які можна вирішити на місцях. На це націлена робота всієї обласної ради. Усі питання взяла під особистий контроль», - сказала Тетяна Біловол.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я