Заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва сьогодні привітала ліцеїстів Харківського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Рятувальник» з нагоди складання присяги. Клятву ліцеїста проголосили 89 учнів, які цього року вступили на навчання до закладу. В урочистостях також взяли участь представники Харківської обласної державної адміністрації, вищих навчальних закладів військового спрямування.

«Від імені голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко та депутатів рада вітати зі знаменною подією для кожного з вас, шановні ліцеїсти, батьки, викладачі. Символічно, що складання присяги збіглося із професійним святом рятівників. І хоча цей день лише раз на рік, ви маєте усвідомлювати, що завдяки професії рятівника щодня відбувається безліч інших свят. Рятівник – покликання. Допомагати іншим, ризикувати власним життям можуть лише сильні та віддані справі особистості.

Щиро бажаю усім вам, дорогі ліцеїсти, бути здоровими, гармонійними та щасливими людьми. Яку б професію ви не обрали у подальшому, після закінчення ліцею, завжди будьте гідними громадянами нашої країни, шануйте батьків та ніколи не забувайте ваших викладачів, які віддають вам свій безцінний досвід. Харківська обласна рада завжди підтримує молодь та проєкти, що покликані розкривати потенціал наших дітей. Успіхів у навчанні!», - звернулася до присутніх Валерія Мураєва.

Як розповів начальник ліцею Сергій Форостовець, усього в ліцеї навчається 235 учнів (7-11 клас), у тому числі й дівчата. Цього року відбувся перший випуск ліцеїстів. Серед учнів 15 переможців учнівських олімпіад, а також чемпіонатів України з різних видів спорту, зокрема боксу й самбо.

Після складання Присяги ліцеїстам, які проявили лідерські якості, мають високий рівень результатів у навчанні та дисципліни, були вручені погони молодших віце-сержантів.

photo1631875523 (1)
photo1631875523 (2)
photo1631875523 (3)
photo1631875523
photo1631875523 (5)
photo1631875523 (6)
photo1631875523 (4)

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я