Перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко привітав колектив «Південкабелю» з нагоди річниці створення заводу. Також в урочистостях взяв участь секретар міськради Ігор Терехов.

ПАТ «Південкабель» є провідним підприємством електротехнічної промисловості й вже 78 років виробляє кабельно-провідникову продукцію, яка затребувана не тільки в Україні, а й широко відома на світових ринках.

«Флагман вітчизняного виробництва прославляє Харківщину та Україну. Попри кризу вдалося зберегти трудовий колектив, вдосконалити виробничі лінії й розширити спектр продукції. Це справжній подвиг! Від усього депутатського корпусу обласної ради вітаю колектив, керівництво з днем народження заводу. Бажаю нових досягнень, розвитку й гарних перспектив», - сказав Альберт Кононенко.

«Для нас завод - наше життя. З маленьких майстерень він перетворився на потужну кампанію - світовий бренд, який впізнаваний на усіх континентах. Слова вдячності ветеранам, які заклали фундамент розвитку «Південкабелю», - звернувся до співробітників директор заводу Володимир Золотарьов.

За словами керівника ПАТ «Південкабель» упродовж 8 місяців поточного року на 60 відсотків порівняно з минулим роком збільшився рівень продажів продукції, що виробляється підприємством.

Співробітникам заводу за значні трудові досягнення, особистий внесок у розвиток економіки регіону та з нагоди 78-ї річниці утворення підприємства Альберт Кононенко вручив грамоти та подяки Харківської обласної ради, а також цінний подарунок - годинник з логотипом «Голова обласної ради».

IMG_3252
IMG_3257
IMG_3259
IMG_3260
IMG_3264
IMG_3274
IMG_3279
IMG_3289
IMG_3295
IMG_3300
IMG_3305
IMG_3307
IMG_3227
IMG_3234
IMG_3237
IMG_3242
IMG_3243
IMG_3245
IMG_3246
IMG_3250

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я