Це питання сьогодні обговорювали під час засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства.

У роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної ради Альберт Кононенко та заступниця голови обласної ради Тетяна Біловол.

Як повідомила заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Ірина Коновалова, до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2021 рік по галузі охорони здоров’я додається 7 нових проєктів і коригується 10.

Також за словами Олександра Галацана, радника т.в.о. голови Харківської облдержадімінстрації, пропонується виділити 1,3 млн грн на завершення робіт по забезпеченню киснем Зміївської районної лікарні.

«За вимогами профільного міністерства, госпітальна база, яка виділена для роботи з пацієнтами, що захворіли на коронавірус, повинна бути забезпечена поточним киснем на 80%. Зміївська лікарня знаходиться у "першій хвилі" госпітальної бази. Для того, щоб вона відповідала вимогам держави по забезпеченню киснем, на сесії обласної ради в червні місяці, було виділено 2 млн грн. Все, що можна було зробити за ці гроші, було виконано. Зараз необхідно 1,3 млн грн для того, щоб завершити всі роботи і 150 ліжок медзакладу були забезпечені киснем», - сказав Олександр Галацан.

Окрім того, він зазначив, що ще 1,3 млн грн необхідно спрямувати на Куп’янську лікарню, де киснем планується забезпечити 350 ліжок.

Також, як повідомили у Департаменті фінансів ХОДА, згідно зі змінами до бюджету, які пропонується затвердити на сесії обласної ради, громади отримають 28,5 млн грн державних коштів на відшкодування вартості інсулінів.

IMG_4195
IMG_4201
IMG_4221
IMG_4203
IMG_4208
IMG_4215
IMG_4226
IMG_4230
IMG_4232
IMG_4191

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я