Відбулось засідання комісії з питань планування соціально-економічного розвитку регіону, міжнародного співробітництва, інвестицій та розвитку територій Харківської обласної ради. Депутати розглянули низку питань, які планується винести на розгляд  сесії обласної ради.

Крім цього депутати взяли до відома інформацію про виконання програми  економічного і соціального розвитку Харківської  області на 2021 рік.

Директор Департаменту економіки та міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації   Петро Лашин проінформував депутатів про деякі основні показники виконання програми.

«Ми планували, що розмір індексу валової продукції сільського господарства складе 100,3%, але маємо цей показник на рівні 90,2%. З цього приводу зазначу, що цей показник збільшиться у зв’язку з тим, що саме зараз відбувається активний збір сільгосппродукції.

На сьогодні ми маємо рекордний за останні декілька років врожай – 3,6 млн т зернових. Очікуємо, що індекс валової продукції сільського господарства буде виконаний, або значно наблизиться до виконання», - сказав Петро Лашин.

Депутати також розглянули питання внесення змін до програми  економічного і соціального розвитку Харківської області, внесення змін до обласного бюджету, внесення змін до порядку використання коштів адресної допомоги та низку інших питань.

IMG_4244
IMG_4246
IMG_4247
IMG_4255
IMG_4257
IMG_4261
IMG_4263

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я